Hakkımızda

Bahçe kültürü ve Tohum üzerine çalışma yapan ve bu tür ürünlerin ticaretini yapan bir sitedir. Sitemiz hobi bahçeciliği üzerine daha çok önem vererek bu yönde ürünlerin satışını yapmaktadır. Tüm ürünler bizzat tarafımızdan denenmiş ve onay verilmiş ürünlerdir.

Uzun süredir çiçek tohumları ve bahçe ürünleri üzerine yaptığımız satışların internet üzerinde de devam etmesi amacı ile 2023 yılında bu site faaliyete başlamıştır.

Sitemizde satılan tüm ürünler hem bizim, hem de üretici firmaların garantisi altındadır. Tüm tohumlar özel firmalardan tek tek seçilerek alınarak size ulaştırılmaktadır.

Bahçeniz ve bakımını yaptığınız bitkilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bizzat biliyoruz. Bizde kendi hobimiz olan bir mesleği icra ediyoruz ve sizin tutkularınızın aynısına sahibiz. Onun için aldığınız ürünün en iyisi olması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Buradan alacağınız her ürün ve tohum bizim için önemlidir. Çünkü bakacağınız bitkiye göstereceğiniz emeğin ve zamanın farkındayız. Başarısız bir etkinlik bizim içinde hayal kırıklığı olmasın diye en iyi ürünler sitemizde satış da olacak ve her zaman ürünün arkasında olacağız.

MegCiTo sitesi her zaman tam müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir site olmaya devam edecektir. Sloganımız ” A kalite tohumlar ”

Buradan verdiğimiz sözün sizin de alışveriş ettiğinizde tanıklık etmenizi sağlayacağız.

Lütfen her türlü sorunuz için iletişim bilgilerimizi kullanın ve bize sormak istediklerinizi iletin. Her sorunuza mutlaka cevap yazılacaktır.

Mail Gönder : info@megcito.com

 

MegCiTo Markası Tescil edilmiştir.

Tüm ürünlerimiz markamız altında şirketimizin güvencesini verir.

Aldığınız tüm ürünlerden firmamız sorumluluğu altındadır.

Bize güvenebilirsiniz.